O společnosti

Firma Termotech Praha s.r.o. se zabývá problematikou zateplování a sanací od roku 1998. V roce 2003 došlo k rozšíření předmětu činnosti a k navýšení základního kapitálu.

Od začátku své činnosti se firma zaměřuje na kompletní rozsah prací souvisejících s problematikou revitalizace panelové výstavby (odstraňování statických vad, sanace zkorodovaných  železobetonových konstrukcí, rekonstrukce lodžií a zábradelních panelů, zábradlí, zasklívání lodžií atd.), dále pak na zateplování objektů a rodinných domů tepelně izolačními systémy, výměny oken a dveří za plastová nebo z jiných materiálů, sanace meziokenních vložek,  úpravy vstupních portálů, výměnu či provádění dlažeb, výměny klempířských prvků, jako např. parapetů, okapů , na opravy fasád atp. Součástí kompletní nabídky služeb jsou i práce související se sanací střešních plášťů, jejich hydroizolace včetně zateplování. Firma zajišťuje kompletní projektová řešení a vypracování odborných posudků.

Společnost zajišťuje  a vykonává funkci generálního dodavatele a zajišťuje provádění i dalších činností ( elektrikářské práce, instalatérské atp.)

Svoji činnost zaměřuje také na rodinné domy, průmyslové a další objekty, které vyžadují rekonstrukci nebo jejichž majitelé požadují zlepšení tepelně technických parametrů objektů.

Společnost zajišťuje také stavbu lešení a provádění lešenářských prací. Předmětem činnosti je také zprostředkování prodeje stavebních materiálů a potřeb pro různé oblasti činnosti.

Firma Termotech Praha s.r.o. provedla revitalizaci a zateplení panelových i rodinných domů na ploše více než 75 000 m2.

Kvalita provedených prací je jedním ze základních pilířů, na kterých staví firma svůj další rozvoj. Vlastní zaměstnanci mají dostatečnou praxi ve stavebnictví a jejich odborná úroveň je zajišťována pravidelným školením od spolupracujících dodavatelských firem. Součástí předávaného díla jsou certifikáty použitých materiálů a dostatečná záruční lhůta.

Motto společnosti je :

„Kvalita a kompletní rozsah našich služeb = spokojenost a důvěra našich zákazníků”.

Ján Komín, jednatel  

Najdete nás na Facebooku

Facebook Status

OAuthException: Error validating access token: Session has expired on Friday, 28-Mar-14 09:25:46 PDT. The current time is Saturday, 17-Feb-18 13:33:37 PST.